top of page
Search

Adam Grant - Originalai

Updated: Aug 11, 2020

Adam Grant - pasaulio mastu garsus verslo psichologijos konsultantas, dirbantis su tokiais grandais kaip Google, Disney ir New York Times. Akivaizdu, kad šis žmogus nutuokia apie dalykus, kurie šiaip jau kiekvienam mirtingąjam nėra prieinami. Tuo jis ir dalinasi šioje knygoje.


Paerzinsiu jus - ar Jums būtų įdomu sužinoti, kaip buvo auklėjami žydų gebėtojai kai buvo vaikai? O apie tai, kaip viena moteris pasipriešino žymiąjam ir aroganiškąjam Steve Jobs, kai šis užsidegęs norėjo įgyvendinti savo naują idėją? Arba apie tai, kaip viena moteris pakeitė tai, kaip CŽV dalinasi informacija? Visa tai ir dar daugiau Adam Grant atskleidžia šioje knygoje.


Vienas pirmųjų šios knygos pliusų yra tas, kad ji neparašyta tuo saldžiu, familiariu ir perdėm draugišku tonu. Ne ne. Tonas dalykiškas, tačiau nėra "sausas" ir puikiausiai įtraukia skaitytoją. Jau anksčiau minėti pavyzdžiai iš knygos apie Jobs, CŽV, taip pat apie Da Vinči, Martiną Liuterį, Amerikos prezidentus ir tt. yra lyg puikūs prieskoniai dar labiau pagardinantys ir taip puikų tekstą.


Kitas momentas - oi, kiek ši knyga sugriovė tokių "savaime suprantamų" stereotipų. Tiek apie organizacijų kultūrą, tiek apie kūrybiškumą apskritai. Neperdedu - buvo ne vienas momentas kaip garsiai citavau knygą aplinkiniams, nes knygai tikrai pavyko nustebinti.


Knyga "Originalai" savyje talpina tiek daug, kad jokiais būdais nesiūlyčiau jos tik tiems, kurie vienaip ar kitaip susiję su verslo sritimi. Autorius kalba apie auklėjimą, istoriją, žinomas ir respektabilias asmenybes, naujus verslo valdymo būdus ir t.t. Taigi neapsigaukite. Jei jums įdomu psichologija, norite tapti kūrybiškesnis tiek darbe tiek savo asmeniniame gyvenime - ši knyga kaip tik Jums. Juk taip smagu būti novatorium bei pažvelgti į įprastus dalykus iš kito kampo, o ne būti dar vienu klonu ir taip jau gana suvienodėjusių žmonių pasaulyje. Būkite ne standratai, o originalai. Ši knyga Jums padės.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #vaga #remiama #adamgrant #originalai #psichologija

4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page