top of page
Search

Agnė Jagelavičiūtė - Tu turi ką apsirengti

Updated: Aug 17, 2020

Knyga, kuri praūžė lyg uraganas. Knyga, kuri buvo išpirkta dar prieš spausdinant. Kaip pavadinsi taip nepagadinsi ir, žinoma, aš kalbu apie Agnės Jagelavičiūtės knygą "Tu turi ką apsirengti". Nesu aš tokių knygų didžiulė mylėtoja, bet sukilęs didžiulis šaršalas paveikė ir galiausiai ją įsigijau. Pagalvojau - mažų mažiausiai bus pagalba susitvarkyti pagaliau savo spintą.


Taigi ko tikėjausi - pagalbos spintos revizijai, o gavau gerokai daugiau. Tai pasakoju. Pirmas dalykas, kuris privertė nusišypsoti - leidyklos vietoje užrašas "Tai, ko nesugeba kiti". Provokacija, pamaniau. Nors... Stilistas man asocijuojasi su garderobo parinkimu fotosesijoms, televizijai, o šiuo atveju Agnė šios profesijos supratimą gerokai išplėtė: ji leidžia knygas, veda areninius renginius ir yra sukūrusi stiliaus platformą Stiliusos. Gal tikrai sugeba tai, ko negali kiti?


Tikėjausi patarimų apie garderobą? Juos ir radau. Kokie pagrindiniai rūbai, kuriuos privalome turėti savo spintoje (basics), kokie drabužiai tinka jūsų figūros tipui, reiškia konkretūs aprangos kodai kvietimuose, informacija apie aksesuarus ir net tatuiruotes. Visa tai rasite knygoje kartu su Agnės pamąstymais. Žinau žinau - informacijos apie stilių galime rasti internete, bet kas tam turi laiko? Čia viskas vienoje vietoje ir laaabai estetiškai. O kam patinka Agnė, tai prie kavos tikrai skaniai suskaitysite ne tik jos patarimus bet ir pamąstymus.


Patiko knygos pradžioje paliesta tvarumo tema, kuri su mados industrija itin stipriai konfrontuoja. Nėra čia jokio raginimo pirkti viską iš eilės, nes jums visko reikia. Priešingai - čia kalbama, kad reikia turėti tik tiek, kiek reikia. Saikas -štai kas svarbu. Beto ir požiūris į stilių imponavo - bijoti išnešti šiukšles nepasidažius - negerai, bet ir sudėti viską tik į savo išvaizdą - ne geriausias sprendimas. Raskime aukso viduriuką.


Kas užkliuvo? Familiarus kalbėjimo stilius. Į skaitytoją kreipiamasi "tu". Suprantu, kad taip kuriamas betarpiškumas, skatinamas pasitikėjimas, bet čia toks skonio reikalas - kažkam patinka, o kažkam ne. Aš iš tų, kur nelabai.


Kam skaityti? Tiems, kuri nori visų garderobo taisyklių ir patarimų vienoje vietoje pateiktų stilingai ir skoningai. O jei dar patinka Agnė, tai jos pasvarstymus,manau, suskaitysite su dideliu malonumu. Gero skaitymo.
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #agnejagelaviciute #jagelaviciute #tuturikaapsirengti

12 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page