top of page
Search

Alan Hunter - Džentlis pajūryje

Updated: Aug 11, 2020

“Džentlis pajūryje” - tai antroji detektyvo Džentlio byla. Įdomus faktas - viso jų 46. Šį kartą detektyvas išvyksta į pajūrio kurortinį miestelį ir ne, ne atistogoms, o spręsti iš pirmo žvilgsnio atrodytų beviltiškos bylos. Į krantą išmetamas neatpažinto vyro lavonas be jokių asmens dokumentų ir kitokio būdo jį identifikuoti. Vietos policija šią bylą jau seniai nukišo į giliausią stalčiaus kampą ir jokių vilčių nededa. Na, bet Džentlis nebūtų Džentlis, jei neišjudintų reikalų, o galiausiai ir išspręstų painią bylą.


Kuo ši dalis kitokia nei ankstesnė? Neskaitant to, kad tai nauja byla, šiuokart Džentlis be savo didžiulio pomėgio mėtinėms pastilėms dar labiau atskleidžia savąjį “aš” - matome, kad ne toks jau jis rožinis ir pūkuotas. Tas šiek tiek priduoda aštrumo ir charizmos. Taip pat įvedamas dar vienas veikėjas - jo padėjėjas Datas. Tarpusavio diskusijos įveda žaismingumo ir dinamikos.


Ties knygos viduriu atsiradusi nusikalstama grupuotė, mano skoniui, pasirodė nelabai vykęs sprendimas, bet bendrai - knyga patiks klasikinių logika paremtų deteltyvų mylėtojams ir įsirangius po šilta antklode su karšto šokolado puodeliu, manau, puikiai praleisite laiką. Gero skaitymo!


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #briedis #alanhunter #dzentlispajuryje #detektyvas1 view0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page