top of page
Search

Alice Feeney - Jo ir jos

Updated: Aug 11, 2020

“Jo ir jos” - visų pirma pasakojimas apie Aną. Ši moteris labai sunkiai kopė karjeros laiptais ir nemažai paaukojo, kad atsidurtų ten, kur yra šiandien- BBC vedėjos vietoje. Darbas jai yra viskas ir kai tas “viskas” atsiduria ant prarajos krašto, nieko nuostabaus, kad Ana pasiruošusi nagais ir dantimis ginti tai, kas jai priklauso. Ana yra išsiunčiama į mažą miestelį padaryti reportažą apie nužudytą vietinę merginą. Pasirodo, nužudyta mergina - jos vaikystės draugė! Ši istorijos dalis - tai jos linija.


Dabar apie jo liniją. To paties miestelio detektyvas vyksta į merginos nužudymo vietą. Paaiškėja, kad auka ne kas kita, o mergina, su kuria jį siejo gana artimi ryšiai. Detektyvas nutaria šią informaciją pasilaikyti sau. Deja, netrukus pats atsiduria įtariamojo vietoje.


Du pasakotojai, dvi skirtingos istorijos pusės. Kas sieja šiuo su žmones? Kaip jie susiję su auka? Kuris jų meluoja?


Išduosiu kuo man patinka Freeney. Ji nevaidina aukštosios literatūros. Rašo kokybiškas pramogines knygas. Čia nėra tipinių literatūros klišių, visiškai banalių siužeto vingių. Viskas su Alice Feeney yra gerai.


Kas dar? Autorė tiesiog meistriškai vedžioja skaitytoją už nosies. Knyga itin lengvai skaitosi, pagauna, nesinori jos padėti į šalį ir kiekvienas skyrelis baigiasi vis nauja intriga.


Skaitant neretai aplanko jausmas, kad dabar tai jau viskas aišku, kas čia nutiko. Beeet... deja deja, autorė tikrai jus išdurs ir vargiai pavyks nuspėti tikrąją istoriją.


Dabar apie kabliukus. Lygiai taip pat kaip pirmojoje skaitytoje Feeney knygoje “Kartais aš meluoju užkliuvo pabaiga. Sakykit jūs ką norit, bet nerealistiška ir vargiai įmanoma.


Kam skaityti šią knygą? Tiems, kurie nori paimti knygą į rankas ir nenorėti jos paleisti. Lengvas, nebanalus ir įtraukiantis trileris jūsų smagiam pasiskaitymui.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #balto #remiama #alicefeeney #joirjos

22 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page