top of page
Search

Barbara Cantini - Mirtinai juokinga istorija


Barbara Cantini sukurta mergytė zomybė Mortina visiškai pavergė mano dukros Kotrynos širdį. Tiesą pasakius, pirmąją knygelę Kotryna gavo dovanų ir ją pervertus suabejojau ar skaityti. Ketveri - penkeri toks amžius, kai tikrai būna įvairių baimių ir prisigalvojimų. Baiminausi, kad jai bus nesuprantama ir baisu visas tas mirusių personažų pasaulis, o ir mirties tema nėra ta, kuria aš būčiau linkusi itin dažnai gvildenti su tokio amžiaus vaiku.


Įsivaizduokite mano nuostabą, kai dukrai ne tik, kad nebuvo baisu, bet dar ir juokinga. Keletą vakarų iš eilės vis skaitėm ir skaitėm Mortinos istoriją apie tai, kaip zombytė jaučiasi vieniša ir norisi susidraugauti su kaimelio vaikais. Kaip Mortina stengiasi maskuoti, kad yra zombytė, kaip ji į priekį prisigalvoja įvairių išeičių, kad nesugriauti savo įvaizdžio ir pan.


Man labai patinka knygos, kurios neša žinutę. Taip, Cantini priėjimas prie pasakojimo išskirtinis ir gal ne visiems vaikams patiks, net pagrindinės mintys aiškios. Čia kalbama apie savęs priėmimą, apie nuoširdumą ir daug kitų aktualių temų.


Mes su dukra labai rekomenduojame paskaityti mergytės zombytės Mortinos pasakojimus. Nors gali bėgioti šiurpuliukai dėl nestandartinės pasakojimo formos, bet idėjos šviesios, padrąsinančios ir gražios.#barbaracantini #mortina #niekorimto #leidyklaniekorimto #knygosvaikams #vaikuliteratura #dovana

27 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page