top of page
Search

Camilla Grebe - Meilužis ir drugys

Updated: Aug 11, 2020

Prisipažinsiu – įvairiais knygų aprašymais ant jų viršelio netikiu ir į juos renkantis knygą neatsižvelgiu. Na išskyrus gal du žodžius: Bukerio ir Pulicerio. Taigi, kai pamačiau, jog „Meilužis ir drugys“ lyginama su mano bene mėgstamiausio detektyvų kūrėjo Jo Nesbo kūryba, tik šyptelėjau sau. Ir klydau.


Camilla Grebe gali pelnytai didžiuotis parašiusi puikų detektyvą. Jos rašymo stilius išties puikus: nieko ne per daug, niekas neištęsta, šiek tiek grubu ir, beabejo, puikus siužetas. Kodėl lyginama su Nesbo? Gal kad neturi to, mano nemėgstamo, saldumo. Skirtumas tarp šių dviejų skandinavų kūrybos tas, jog Camilla Grebe šiek tiek giliau įeina į veikėjų psichologijos aiškinimą. Ir tas man patinka, juo labiau, kad tai daro be jokio seilėjimosi.


Trumpai apie ką knygą. Ema, kuri yra paprasta drabužių parduotuvės darbuotoja susižada su ne itin geros reputacijos stambiu verslininku, kuris kartu yra ir jos viršininkas. Sąlyga viena – Ema negali apie tai niekam prasitarti. Tokia sužadėtinio Jespero sąlyga. Kuo tai baigsis? Sužinosite perskaitę, o, kad būtų dar įdomiau – dešimties metų bėgyje įvyksta dvi žiaurios žmogžudystės. Laiko tarpas didelis, tačiau dvi nukirstos galvos – tai panašumas leidžiantis įtarti, jog jas kažkas sieja. Kaip tai susiję su Emos sužadėtiniu? Va dabar ir užkibote – turėsite perskaityti.


Vienas dalykas, kurio negaliu atskleisti Jums, kad nesugadinčiau skaitymo malonumo yra susijęs su knygos pavadinimu. Mano nuomone, jis parinktas labai taikliai ir puikiai atspindi visą istoriją. Tad mano vertinimas 5/5 ir siūlau nedvejojant šią knygą griebti tikro ir aštraus detektyvo mylėtojams, nes esu tikra – nenusivilsite


#darvienapuslapi #tinklarastis #knygos #knyga #knygunaujienos #camillagrebe #baltoslankos #meiluzisirdrugys

4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page