top of page
Search

Camilla Grebe - Naminis gyvūnas

Updated: Jan 27, 2022

Dievinu Nesbo, visus detetyvus lyginu su juo ir net nebijau garsiai to pripažinti. Deja deja, retai kam pavyksta prilygti Nesbo. Ir štai Camilla Grebe, kurios jau antrą detektyvą su malonumu perskaičiau. Galiu pasakyti tiek, tai yra arčiausiai Nesbo stiliaus detektyvo ir lygio priartėjusi rašytoja ir tikrai rekomenduoju ją paskaityti detektyvų mylėtojams.

Mažame Švedijos miestelyje atnaujinama prieš daug metų neištirta byla, kuomet buvo rastas penkiametės lavonas. Komandos nariai imasi darbo. Naktį miške netikėtai atsiranda basa ir atminties netekusi policijos psichologė Hanė. Moteris neatsimena nieko. Net ir to, kur dingo jos partneris ir gyvenimo draugas Pėteris. Kitą dieną randamas nepažįstamos moters lavonas, o ant Hanės bato aptinkama nužudytosios kraujo pėdsakų. Kas gi nutiko tą naktį? Ir ar pavyks išsiaiškinti tiek vaiko tiek naujai nužudytos moters bylas?

Pasakojimo atmosfera tipiška skandinaviška: kraupiai šalta, baisu ir labai norisi skaityti kiek įmanoma ilgiau. Knyga tiek įtraukia, kad tiesiog nešiojiesi ją ir skaitai kaskart turint bent kelias laisvas minutes. Mane taip įtraukė, kad jau seniai pamenu, kad bučiau taip surijusi knygą. Norisi dar dar ir dar.

Tiesa, atomazga šiek tik nuvylė. Trūko logikos, bet bendrai vertinu gerai ir tikrai skaitysi visus Grebe kūrinius, kurie tik bus išversti, nes detektyvus rašyti ji moka.


#camillagrebe #naminisgyvunas #baltoslankos #detektyvas #remiamas #atsiliepimas #apzvalga

54 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page