top of page
Search

Chritophe Andre - Vidinis gyvenimas

Updated: Aug 11, 2020

Šį kartą pasidalinsiu viena tų knygų, kurias vadinu staliuko prie lovos knygomis. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad joje yra daug mažučių skyrelių, kuriuos su pasigardžiavimu net ir labiausiai pavargęs galite suskaityti. Kitas momentas - jie skirti pamąstymui ir pagalvojimu ar net meditacijai.


"Vidiniame gyvenime" psichiatras psichoterapeutas Andre dalinasi keturiasdešimtimi trumpų pamąstymų įvairiomis temomis: skaitymas, gėda, malonumas, netektis, vienatvė ir dar daug daug aktualių mums skaudulių arba minčių, kurios galimai neramina. Žinoma, vienos bus aktualesnės, kitos gal netokios aktualios, bet gyvenimas keičiasi tad ir temų aktualumas laviruoja. Be to kiekvienas skyrelis prasideda puikiomis ištraukomis iš kitų knygų, kurios man artimos ir puikiai surišo temą su Andre parašytu tekstu.


Mane ši knygą nuramino. Joje tiek daug aktualių temų. Viskas pateikta taip taikiai ir ramiai, kad visa skaitymo patirtis tikrai primena meditaciją. Tai ne ta knyga, kuri jus stums: eik, daryk, išdrįsk. Tikrai ne. Joje rasite draugo ranką ir ramybę.


Kam skaityti? Tiems, kurie gyvena ne tik į išorę, bet ir į vidų orientuotą gyvenimą. Tiems, kurie ieško ramybės. Tiems , kurie nori patrauklaus teksto ir nori įsigilinti į savo vidinį gyvenimą.
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #tytoalba #remiama #christopheandre #vidinisgyvenimas

9 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page