top of page
Search

Claire Douglas - Pora iš 9-ojo namo

Tiek daug gerų atsiliepimų pro mano akis prasprūsti tiesiog negalėjo. Nėra čia karščiausia Vagos naujiena, bet kartais visai smagu įšokti į jau kitų skaitytojų patikrintų knygų traukinuką ir žinoti, kad neteks nusivilti. Čia būtent tas atvejis - jūs patikrinot, o aš pasimėgavau.


Istorija paprasta, bet intriguojanti. Jauna pora įsikelia į buvusius močiutės namus, pradeda atnaujinti namus ir netikėtai kieme atkasa dviejų žmonių palaikus. Natūralu, kad kyla klausimai, bet atsakymus rasti bus sudėtinga. Močiutė serga demensija, gyvena senelių namuose ir jos sveikata bei atmintis neina gėryn. Vis tik anūkė ir dukra pasiryžusios išsiaiškinti tiesą. Keliaujame ne tik tyrimo pėdsakais, bet ir močiutės gyvenimo keliu. Viskas taip susipynę...


Tai vienas tų detektyvų, kuris jaukus, įtraukiantis, bet geriausia dalis - nepaleidžia įtampos iki paskutinio puslapio. Kai jau pasineri į knygos puslapius, ją paleisti sunkus, nes nori dar ir dar. Be galo pagauna smalsumas - kas iš tiesų atsitiko.


Nedaugžodžiausiu - puikiai sukalta istorija, iki galo išlaikyta įtampa, didžiulis malonumas skaityti. Gal tikėjausi kažkokios labiau nustebinančios pabaigos, bet apibendrinant galiu pasakyti - suskaičiau su malonumu.


Knygą įsigyti galite ČIA.#ClaireDouglas #porais9tojonamo #vaga #dovana #reklama #darvienapuslapi #tinklarastis #knyga #knygos #atsiliepimas

95 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page