top of page
Search

Colleen Hoover - Veritė

Na ir pirtelę užkūrė "Veritė". Kažkam tai buvo blogiausia metų knyga nors dar tik vasaris (taip, taip, Sandra :)), kiti žarstė komplimentus kokia ji nuostabi. Realiai, nuostabu yra tai, kad ši knyga sukėlė tokį ažiotažą, kad suskirstė skaitytojus į dvi grupes - vieni ją dievina, kiti nekenčia. Sakykit, ką norit, bet Hoover savyje turi parako.


Hoover aš iki šiol skaičius nebuvau. Žinau, kad tai pramoginio pobūdžio knygų rašytoja. Tas visiškai pasiteisino. Čia būtent tas kūrinys, su kuriuo pravėdinsite smegenis. Pavargus po sunkios darbo dienos tikrai didelių pastangų nereiks paimti "Veritę" į rankas ir užsimiršti, atsipalaiduoti, pasmaguriauti.


Jauna rašytoja netikėtai atsiduria automobilio avarijos epicentre. Ji susipažįsta su Džeremiu. Tai nebus jų paskutinis susitikimas, nes Džeremio žmona rašytoja, kuri negali užbaigti populiarios knygų serijos. Čia prireikia kitos rašytojos paslaugų. Luenos paslaugų. Toliau dar įdomiau- Luena imasi darbo ir apsigyvena prabangiuose rašytojos ir jos vyro namuose. Moteris aptinka išties įdomių Veritės rankraščių. Čia slepiasi juodoji populiarios rašytojos pusė...Labai juoda.


Aš tiesiog suvalgiau šią knygą, Hoover meistriškai vedžioja skaitytoją už nosies. Kas svarbiausia - iki paskutinio puslapio. Taip, taip tos penkiasdešimt pilkų atspalvių tipo scenelės nėbuvo tai, kas mane ypač sužavėjo, bet come on, juk yra kam patinka. Tai čia toks gavosi pop plius seksas lygu geri pardavimai.


Pasakysiu papastai - jei norisi tikrai itin pagaulios knygos galvos pravėdinimui ir kad nesinorėtų knygos dėti į šalį, nes per sunkiai skaitosi, tai ši puikiai tiks. Aš smagiai suskaičiau ir intriga tęsėsi iki pat paskutinio puslapio. Buvo smagu.


Knygą įsigyti galima ČIA.#colleenhoover #verite #verity #baltoslankos #darvienapuslapi #apzvalga #reklama #dovana

123 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page