top of page
Search

Eleanor H. Porter - Poliana

Updated: Aug 11, 2020

Prisipažinsiu iš karto. Mane pirmiausia papirko viršelis. Aišku, mačiau, kad knyga skirta vaikams arba paaugliams, bet aš juk turiu mažą vaiką, kuris kažkada skaitys. Taip šiek tiek pateisindama save knygą įsigijau. Na ir ką pasakysiu? Pirksiu vaikų/paauglių knygas vėl! Kiek jose gėrio!


“Poliana” - tai pasakojimas apie skaudaus likimo našlaitę, kuri netekusi abiejų tėvų, atsiduria šaltos ir griežtos tetos globoje. Mergaitė apgyvendinama niūrioje palėpėje, o teta jos nemyli ir viską daro vedina pareigos. Teta Polė pareigos žmogus. Širdies į savo dukterėčią neįdeda. Šis paprastas vaikas papuola į painų suaugusių pasaulį, kupiną nutylėjimų, paslapčių ir neišsakytų vilčių. Būtų gana sunku, jei ne tai, kad Poliana nuo mažų dienų išmokyta žaisti džiaugsmo žaidimą. To ji pradeda mokinti ir kitus miestelio bei pačius artimiausius sau žmones.


Tai be galo įkvepianti knyga. Padeda nupūsti dulkes nuo vaikystės ir tai, kaip matėme gyvenimą, kol dar netapome rimtais suaugusiais ir neapsisinkinome savęs gausybe “taip turi būti”. Ši istorija išmokys jus šiek tiek atsipalaiduoti, o kartu žaisti - juk kiekvienoje situacijoje yra bent krislelis džiaugsmo. Nusišypsokite ir pagalvokite, kiek daug gražių dalykų jus supa ir kokie esate laimingi. Gero skaitymo!

#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #almalittera #eleonorhporter #poliana

3 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page