top of page
Search

Emily Nagoski - Taip, kaip tau norisi

Updated: Aug 11, 2020

Moterų seksualumas - tai tema, kurioje mitų daugiau nei teisingų atsakymų. O gal mes tiesiog pasiklydome ir nebežinome, kas tiesa? Gal žiniasklaida čia įkišo savo trigrašį formuodama tobulos moters, kuri nuolat geidulinga, įvaizdį? Tema aktuali, nes atsiranda net seksualumo specialistų darbo vietos. Būtent tuo užsiima ir knygos autorė Emily Nagoski.


Knygoje Emily Nagoski supažindina su pagrindiniais moterų seksualumo dalykais - kur yra svarbiausias moters seksualumo “mygtukas”, kas yra tas “normalus” seksualumas ir pan. Išties daug naudingos informacijos ! Emily atskleidžia, kaip glaudžiai susijusi smegenų veikla ir gyvenimo būdas bei kaip tai įtakoja jūsų seksualumą. Vienas dalykas, kas man užkliuvo - tas perdėm draugiškas pasakojimo tonas. Kai mokslas nustumiamas į pavėsį ir dalykus bandoma aiškinti taip paprastai lyg skaitytojas būtų kvailas. Tai man labai neskanu. Šiuolaikinės moterys emancipuotos, protingos ir nereikia į jas žiūrėti iš aukšto ir pasakoti viską tarsi mažam vaikui apie tai iš kur atsiranda vaikai: žinai, nueina mamytė ir tėvelis į daržą ir randa tave kopūstuose... come on! Taigi, man tas supaprastinimas nepatiko.


Vis tik knygą rekomenduočiau moterims, kurioms iškyla klausimas “ar aš normali”. Atsakymas, aišku, bus, kad tikrai normali, bet perskaityti visa tai vistiek reikia. Ką ši knyga gali po savęs palikti - tai didesnį bagažą žinių ir ramybę, kad viskas su tavimi gerai. Subalansuota moterims, bet puikiai tiks ir smalsiems vyrams!

#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #almalittera #emilynagoski #taipkaiptaunorisi

61 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page