top of page
Search

Gytha Lodge - Stebintis slapčia

Dar vienas bandymas surasti puikų detektyvą. Jau neberašysiu liaupsių savo mylimam Nesbo, nes nebenoriu kartotis. O šis Ghyta Lodge nustebino.

Eidanas laukia Skype skambučio su savo mergina. Jis pasijungia ir laukia. Netikėtai viskas pasisuka taip, kad iš garsų jis suvokia, jog mergina nužudoma. Kraupu? Taip. Ar Eidanas puola skambinti policijai? Ne. Eidanas pats turi paslaptį... Kas nužudė jo merginą Zoją?


Tai jau antra detektyvo Džonos Šyno dalis, bet pirma, kurią aš skaičiau. Potencialo tikrai yra. Pradžioje neatrodė ypač įdomu, bet įsivažiavus užkabino neblogai. Pritariu anotacijoje parašytoje pastaboje apie kūrinio daugiasluoksniškumą. Tai detektyvas, kurio pasakojimas paremtas psichologija ir veikėjų tarpusavio santykiais. Įdomu stebėti kaip vystosi ir atsiskleidžia tarpusavio sąsajos, poveikis vienas kitam ir troškimai. Silpnoji kūrinio dalis - tai detektyvų komanda ir pagrindinis detektyvas Džona. Visi gana eiliniai, neįsimenantys ir necharizmatiški. O norėtųsi sirgti už juos, palaikyti ir pergyventi.

Įspūdis tikrai neblogas. Planuoju skaityti ir pirma autorės knygą lietuvių kalba "Ji vis dar laukia", kurią taip pat išleido leidykla "Baltos lankos".


Knygą įsigyti galite ČIA.#gythalodge #stebintisslapcia #knyga #knygos #tinklarastis #apzvalga #dovana

32 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page