top of page
Search

Haruki Murakami - Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą

Updated: Aug 11, 2020

Paėmiau šią knygą į rankas, nes ji apima du man labai patinkančius dalykus : bėgimą ir patį rašytoją Murakami, tačiau joje yra ir dar vienas puikus dalykas - pasakojimas apie tai, kaip gimsta rašytojo knygos. Knygutė maža - vos 200 puslapių, bet joje galite išsamiau ir asmeniškiau pažinti rašytoją Haruki Murakami. Iki šiol mažai rodęsis viešojoje erdvėje ir vengęs dėmesio, rašytojas sulaužo tylą ir per ramią bei gilią bėgimo refleksiją atskleidžia save.


Jei iki šiol Murakami žinojome kaip puikų rašytoją, šiek tiek erotiškos muzikinės atmosferos kūrėją bei surealių scenarijų kūrėją, tai ši knyga yra visiškai nauja kryptis jo kūryboje. Čia jis kalba apie save. Atskleidžia savo mąstymą, suvokimą ir gyvenimą per bėgiko vaidmenį. Taigi ką mąsto didysis Murakami? Kaip jam sekasi bėgti šimtą kilometrų? Kokiomis mantromis jis užkalba savo bėgamus maratonus?


Tikiu, kad knyga suintriguos ir sudomins visus Murakami fanus, norinčius apie jį sužinoti daugiau, bet jei nors šiek tiek esatę susijęs su bėgimu - ši knyga jums bus puikus desertas. Nebėkite jos puslapiais. Skaitykite lėtai ir mėgaukitės. Lygiai taip pat kaip bėgate. Gero kelio ir skaitymo.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #baltoslankos #harukimurakami #kaaskalbukaikalbuapiebegima

12 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page