top of page
Search

Hedvig Montgomery - Tėvystės magija

Updated: Aug 17, 2020

Hedvig Montgomery - 20 metų praktikuojanti psichologė ir šeimų psichoterapeutė, tad dar prieš paimdama knygą į rankas dariau prielaidą, kad tai bus ne tuščia teorija, bet realios situacijos ir veikiantys bei išbandyti patarimai. Intrigavo ir tai, kad autorė norvegė. Pas mus norvegų veikų teisių sistema apaugusi mitais ir legendomis, kuriais, teisybės dėlei reikia pasakyti, aš netikiu, bet pasiskaityti “norvegišką” požiūrį aš norėjau.


Nevedžiodama jūsų už nosies iškart sakau - man knyga labai patiko. Yra trys esminiai dalykai kodėl: 1. autorės akcentuojama pagarba vaikui, kas, mano nuomone, apskritai yra vaikų auginimo pamatas; 2. skirstymas pagal amžių - konkretūs pavyzdžiai kaip elgtis tam tikru vaiko amžiaus etapu; 3. žmogiškumas - nėra jokio nerealaus spaudimo būti tobulais tėvais, kartu nepamirštant savo kaip poros poreikių ir norų.


Knygos pradžioje akcentuojama tėvų atsakomybė vaikui šiek tiek išgąsdino. Atrodė, kad ant manęs užgriuvo didžiulis svoris, bet skaitant toliau tas jausmas pranyko. Taip, suaugęs atsakingas už kuriamą tarpusavio ryšį, bet tapsmas kiek įmanoma geresniu tėvu kartu reiškia ir tapsmą geresniu žmogumi.


Autorė vaiko auginime akcentuoja pagrindinį tikslą - savimi pasitikintis, laimingas ir savarankiškas vaikas. Viso to pasiekti galime kurdami tvirtą ryšį su savo vaiku. Jei ir jūs turite išsikėlę sau tokį tikslą - ši knyga kaip tik jums. Gero skaitymo
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #baltoslankos #remiama #hedvigmontgomery #tevystesmagija


0 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page