top of page
Search

Jennifer Lynn Barnes - Hotorno palikimas

"Paveldėtojų žaidimai" buvo ta knyga, nuo kurios aš savo suaugusio žmogaus metuose pradėjau pažintį su šiuolaikine jaunimo literatūra. Įspūdžiai buvo puikūs: istorija pagauli, įsukanti į siužeto sūkurį, intriguojanti. Knygos tiesiog nesinorėjo paleisti iš rankų. Nebuvo jokių abejonių, kad norėsiu skaityti antrąją dalį - "Hotorno palikimas".


Šįkart autorė vėl mus nukelia į galvosūkių, logikos, mįslių ir užduočių pasaulį. Eiverė, atskleidusi keletą įdomių senuko Hotorno mįslių, gyvena jo rūmuose. Iki šiol mįslė - kodėl būtent ji paveldėjo neįsivaizduojamo dydžio sumą pinigų. Apsupta itin žavių Hotorno paveldėtojų ji toliau bando atskleisti didžiąją paveldėjimo paslaptį. Šįkart pagrindinė herojė Eiverė kitokia. Jei pirmojoje dalyje ji itin racionali, pragmatiška, tai dabar atrodo absoliučiai pametusi galvą - blaškosi savo jausmuose, painiojasi savo simpatijose ir per plauką neišvengia mirties.


Tai yra tas atvejis, kai pilnai būtų pakakę pirmosios dalies. Autorė apsvaigusi nuo pirmosios knygos sėkmės manė galėsianti ją pakartoti. Deja deja. Antroji dalis gerokai padrikesnė ir pirmosios žavesio belikę pelenai. Nepavykto išlaikyti aiškios struktūros, logiškos įvykių sekos ir net Eiverės charizmatiškumo. Pabaiga buvo grynas nusivylimas.


Pirmąją dalį labai rekomenduoju, o štai prie antrosios siūlau nesiveržti. Blankesnė ir ne itin verta dėmesio.


Knygą įsigyti galite ČIA.#jenniferlynnbarnes #hotornopalikimas #almalittera #vaga #dovana #knyga #atsiliepimas #apzvalga

49 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page