top of page
Search

Jennifer Lynn Barnes - Paveldėtojų žaidimai

Sunkus metas mums visiems, bet tikiu, kad nereikia pasiduoti panikai ir karts nuo karto šiek tiek atsitraukti nuo naujienų srauto. Skaityti sunku, nes mintys ne čia, bet suradau būdą atsitraukti - jaunimo knygos. Skaitosi lengvai, sukurta nebloga intriga - taip bent šiek tiek pavyksta atsitraukti ir užsimiršti bei pailsinti smegenis.


"Paveldėtojų žaidimai" mums pasakoja skaudžią ir intriguojančią Eiverės Znaks istoriją. Mergina našlaitė, pasižyminti aukštu intelektu ir ambicijomis. Dienomis mokosi, naktimis dirba bei turi planą kaip išsikapstyti iš skurdo ir sunkaus gyvenimo. Ji mokysis, įstos į koledžą ir pabėgs nuo šito vargo. Vieną dieną viskas pasikeičia iš esmės - Eivėrė paveldi milijardus dolerių. Nepažįstamas ir iki tol negirdėtas Tobijas Hotornas jai palieka visus savo turtus su sąlyga, kad metus ji gyvens jo rezidencijoje su praktiškai be pinigų paliktais jo giminaičiais. Namai pilni užduočių ir galvosūkių. Eiverė pradeda juos spręsti ir jos tikslas - sužinoti kodėl šis turtingas ponas viską paliko jai.

Oi, kaip užkabino. Seniai taip rijau knygą puslapis po puslapio. Istorija tarsi primena pabėgimų kambarį. Puslapis po puslapio nauji galvosūkiai bei intrigos. Taip patiko. Labai gerai susukta istorija. Stilius lengvas, pagaulus, daug intrigos ir lengvumo. Pats tas jei norite atsijungti ir pasinerti į intrigų ir galvosūkių pasaulį. Nekantrauju perskaityti antrąją dalį "Hotorno palikimas". Skaitykit - tikrai smagus reikalas.


Knygą įsigyti galite ČIA.#vaga #almalittera #jenniferlynnbarnes #paveldetojuzaidimai #jaunimoliteratura #dovana

63 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page