top of page
Search

Jo Nesbo - Peilis

Updated: Aug 17, 2020

Jo Nesbo kaskart yra didžiulė šventė man ir nors atrodo “Peilis” - jau 12 Hario Hūlės serijos knyga, bet vistiek sugebėjo labai nustebinti. Šįkart Haris atsidūręs visiškame dugne, nes jo gyvenimo meilė Rakelė jį paliko su visam. Pasaulis griūva, o čia dar iš kalėjimo paleidžiamas anksčiau Hario sučiuptas seksualinis nusikaltėlis ir žudikas Sveinas Finas, kuris yra pasiryžęs atkeršyti.


Gaila, bet daugiau papasakoti negaliu, nes mažiausiai ko norėčiau - tai sugadinti skaitymo malonumą. Tiesa paminėsiu tai, kad būtent šią serijos knygą skaitydama supratau kuo man itin patinka Nesbo- jo rašymo stilius aštrus, be jokių nereikalingų sentimentų ir autorius niekad nepataikauja skaitytojui. Veiksmas vyksta taip, kaip nori autorius, o ne kaip tikisi skaitytojas. Be to Nesbo visad randa tokius siužeto vingius, kurių tikrai nenuspėtum. Tuo man jis ir patinka.


Nepilstysiu ilgai iš tuščio į kiaurą. Ši knyga - grynas 600 puslapių skaitymo malonumas. Hario Hulės gerbėjams tiesiog privalomas, o kas dar neskaitę Nesbo - aš jums nuoširdžiai pavydžiu. Griebkit ir skaitykit, o aš laukiu kitų Nesbo knygų.
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #baltoslankos #remiama #jonesbo #nesbo #detektyvas #peilis

16 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page