top of page
Search

Kate Morton - Paslapčių saugotoja

Updated: Aug 11, 2020

Kate Morton - australė rašytoja, pasaulio skaitytojų širdis užkariavusi jau seniai ir pagaliau pasiekusi Lietuvą. Ką ši rašytoja tikrai moka, tai kepti bestselerius. Man tai buvo pirma pažintis su Kate Morton kūryba, tačiau puikiai suprantu, kodėl jos kūriniai puikuojasi geriausiai parduodamų sąrašuose. Čia yra visi įtraukiančiai knygai reikalingi elementai - gera istorija, intriga ir skaitytojo įsitraukimas.


Apie knygą "Paslapčių saugotoją". Pirmiausia prie šios knygos mane patraukė... Viršelis! O taip Man be galo estetiškas ir patrauklus knygos viršelis svarbu ir kiek tai kvaila ar ne aš net nebesigilinu. Faktas, kad būtent šis momentas yra pirmasis lemiantis mano norą skaityti arba ne. Taigi viršelį užskaitau. Keliaujam prie turinio - tai paslaptingas ir iki paskutinio puslapio įtraukiantis pasakojimas. Istorija prasideda dar Antrojo pasaulinio karo metu, lūžio tašką pasiekia šešiolikmetei Lorelei tapus kraupaus nusikaltimo liudininke, o atomazga sutampa su jos motinos mirtimi. Turiu pripažinti, kad knygos pradžioje trikdė autorės pasakojimos stilius - man asmeniškai per saldus. Tačiau istorija labai pagauli ir nors autorės stilius nėra man iki galo priimtinas, bet vėliau tų saldybių lieka mažiau ir galiausiai nebetrukdo mėgautis puikia istorija.


Didžiausią pliusą dedu už tai, kad intriga knygoje išlieka iki paskutinio puslapio. Tam tikrus dalykus numanyti galima, bet esminis istorijos posūkis pribloškė. Aišku, aš neišduosiu paslapčių, kas ir kaip, nes tai būtų tolygų knygos sugadinimui būsimam skaitytojui. O tai yra didelis ne ne


Knyga patiks išsiilgusiems išties įtraukiančios, jausmingos ir įdomios istorijos, apimančios netrumpą laiko atkarpą ir didelį spektrą jausmų. Gero skaitymo.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #svajoniuknygos #remiama #katemorton #paslapciusaugotoja

8 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page