top of page
Search

Kelly Barnhill - Geležinės širdies Violeta


Augindama dukrą nori nenori savo dideles simpatijas skiriu kūriniams, kurių superherojės - mergaitės. Gana tu supermenų, spaidermenų ir kitų menų. Noriu skaityti ir skleisti žinią savo dukrai, kad mergaitės gali viską. Taigi, pirmas pliusiukas šiai knygai jau yra.


Kas toliau? O toliau jūsų laukia dauuug nuotykių. Autorė nukelia mus į nuotykingą Violetos karalystę. Oi kiek daug visko čia laukia. Šiek tiek buvo momentų, kurie asociavosi su Hariu Poteriu, bet bendrai, tikiu, kad autorei pavyko sukurti puikią istoriją. Tai duodam dar vieną pliusą.


Ir dar vienas momentas. Jeigu įprastai princesės gražios, nerealios ir tobulos, tai Violeta nuostabi kitaip - ji savita. Jos plaukai netobuli, veidas irgi, ji klysta ir mokosi, bet visi ją myli. Taip, aš manau, autorė siunčia dar vieną labai svarbią žinutę - tobulu būti nereikia. Būkite savimi ir būsite mylimi bei priimti.


Labai graži ir prasminga, šiek tiek Hario Poterio nuotykius primenanti knygelė, kuri savyje talpina daug puikių žinučių ir didelę dozę skaitymo malonumo. Rekomenduoju vaikams nuo 11 metų.#kellybarnhill #gelezinessirdiesvioleta #knyga #knygos #niekorimto #reklama #dovana #niekorimto

21 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page