top of page
Search

Kimberly Belle - Mano brangioji žmona

Updated: Aug 14, 2020

Kimberly Belle kūryba man jau pažįstama. Praeitais metais teko skaityti jos knygą "Sumeluotas gyvenimas". Knyga pramoginė, lengvutė, tad lygiai to paties užkabinančio tikėjausi ir iš "Mano brangioji žmona". Taip ir nutiko.


Tai pasakojimas apie Betę (vardas išsigalvotas), kuri metus laiko planavo savo pabėgimą nuo smurtaujančio sutuoktinio. Kitas knygos veikėjas - Džefris. Jis yra dingusios žmonos Sabinos vyras. Nebuvo tobulas sutuoktinis, bet ar jis nužudė savo žmoną, kuri uždirbo gerokai daugiau ir galbūt buvo kliūtis laimingai gyventi - štai kur klausimas. Trečias svarbus veikėjas - policijos pareigūnas. Kaip šie veikėjai susiję? Kas yra Betė? Kur dingo Sabina? O gal Betė ir yra Sabina?


Tai nėra kažkoks gilus ir į apmąstymus vedantis kūrinys. Tai pramoginė knyga atsipalaidavimui. Lyginant su pirmąja knyga "Sumeluotas gyvenimas", tai skaitymo malonumas toks pat, o gal net ir didesnis, bet pranašumas - pabaiga. Man daug labiau patiko "Mano brangioji žmona" užbaigimas, nes jis įveda ir tokį moteriškos galios elementą, kuris visad prideda papildomų taškų.


Kam skaityti? Jeigu mėgstate pramoginio turinio knygas su palapties elementu ir didžiuliu įsitraukimu, tai ši jums puikiai tiks. Pasiteisinimai apie po darbų jaučiamą nuovargį šiai knygai, netiks, nes skaityti labai lengva, tekstas nevargina, o ir istorija kabina. Gero skaitymo.
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #svajoniuknygos #kimberlybelle #manobrangiojizmona #remiama

8 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page