top of page
Search

Kimberly Belle - Sumeluotas gyvenimas

Updated: Aug 11, 2020

Svajonių knygų leidykla su savo naujienomis kaip visada laiku. Tikrai labai norėjosi lengvo ir įtraukiančio skaitinio. Turiu pasakyti, kad taip įsivėliau į skaitymą, kad nuo pirmų puslapių laukdavau kada vėl galėsiu paimti knygą į rankas. Knyga įtraukianti 100 procentų. Ir taip iki paskutinio puslapio!


“Sumeluotas gyvenimas” - intriguojantis pasakojimas apie iš pirmo žvilgsnio tobulą porą, kurią išskiria netikėta vyro mirtis aviakatastrofoje. Našlė lieka ne tik su didžiuliu skausmu, bet ir su paslaptimis, vedančiomis link to, jog iš tiesų ji visiškai nepažinojo savo vyro. Moteris pasiryžta išsiaiškinti vyro paskaptis ir taip įsivelia į tamsią savo vyro praeitį. Ar gali būti, jog tas vyra su kuriuo ji praleido septynerius metus, dėjosi tuo, kas visiškai nebuvo? Kodėl jis melavo? Gal vyras turi kitą šeimą? Kodėl jis buvo lėktuve, kuriame neturėjo būti? Visa tai ir dar daugiau rasite perskaitę.


Tikrai suprantu kodėl autorės kūriniai taip pamėgti skaitytojų. Knygos nesinori padėti į šalį. Man gal šiek tiek per daug jausmingumo, bet aš apskritai nelabai mėgstu žmonių nevaldančių savo emocijų. Pagrindinės herojės emocijos įtikinamos tik gal per išsamiai aprašomos. Kita vertus - toks autorės stilius ir pernelyg tai neerzino. Minusas vienas - pabaiga. Manau, autorė galėjo daugiau laiko skirti atomazgos kūrybai, nes atrodė, kad taip pagavusi skaitytojo dėmesį ji turėjo visus galus sumegzti išties išmaniai. Šito nebuvo. Pabaiga atrodo šiek tiek skubotai suregzta ir, galiu sakyti, kad nuvylė. Kaip bebūtų, iš tiesų mėgavausi skaitydama ir galiu tvirtai pasakyti, kad Svajonių knygos leidžia vienus geresnių romanų. Būtinai paskaitykit. Gero skaitymo.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #svajoniuknygos #kimberlybelle #sumeluotasgyvenimas #remiama

3 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page