top of page
Search

Kimberly Brubaker Bradley - Pusiaukelėje į dangų

Kimberly Brubaker Bradley gana garsiai nuskambėjo Lietuvos knygų mylėtojų širdyse savo knyga "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą". Girdėjau ne vieną ir ne du puikius atsiliepimus, tad pasitaikius progai tikrai smalsu buvo susipažinti su autorės kūryba. Leidykla "Nieko rimto" šį norą išpildė.


Tai pasakojimas apie dvylikametę mergaitę Diną, kuri nepaisant savo amžiaus, išgyvena sudėtingus dalykus: brolio mirtį bei tėvų skyrybas. Medžiagos apmąstymams, suprantama, ji turi į valias. Dina pasirenka savotišką būdą kovoti su širdgėla ir reflektuoti savo patirtį - ji leidžiasi į ilgą kelionę Apalačų kalnų keliu. Šis maršrutas gana simboliškas, nes tai vieta, kur susipažino jos tėvai. Neilgai trukus prie jos prisijungia mama. Tai kelionė per savo skausmą, prisiminimus, maištą, mamos ir dukros santykį. Atradimų bus daug.


Reikia, pripažinti, kad viltys buvo itin didelės. Atvirai sakau - iki galo nepasiteisino. Pritrūko gylio ir refleksijos, bet, reikia turėti galvoje, kad tai YA literatūra, tad visai suprantu kodėl nebuvo leistasi ilgais bei painiais apmąstymo koridoriais. Norėjosi daugiau išgirsti ir išjausti mergaitės patiriamą jausmų paletę, kartu su ja bandyti susidėlioti kaip gyventi toliau. Vis tik, jauniesiems skaitytojams, kurie išgyvena tėvų skyrybas arb netektį, ši knyga puiki pirmoji pagalba. Tikiu, kad yra čia ko pasisemti, į ką įsikabinti.#kimberlybrubakerbradley #niekorimto #pusiaukelejeidangu #dovana #reklama #darvienapuslapi #apzvalga #literatura #knygos32 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page