top of page
Search

Lori Gottlieb - Gal norėtumėt apie tai pasikalbėti?

Ar sutapimas čia ar ne, bet Baltų lankų leidžiamos negrožinės knygos mane palieka be žado. Nuoširdžiai nesuvokiu kaip galima su didžiuliu susidomėjimu skaityti apie grybus ("Raizgus gyvenimas") arba jų neseniai leista "Jogą", kurioje būties daugiau nei buvimo. Dabar ši - "Gal norėtumėte apie tai pasikalbėti?". Jos tiesiog puikios ir suteikia tieeek peno pamąstymui. Aš tik tyliai meldžiuosi, kad ne man vienai patinka ir šis srautas puikių knygų nesustos.


Ši knyga - tai pasakojimas apie terapeutės terapiją. Skamba intriguojančiai tiesa? Na, juk ką ten gali per terapijos sesijas veikti žmogus, kuris žinos visus atsakymus ir visas psichoterapijos teorijas. Pasirodo dar kaip gali. Autorė jau nuo pirmų puslapių paneigia mitą apie mus iki panagių nuskenuoti galinčius terapeutus. Argumentacija nužudo - juk ginekologas nepuolas daryti visų savo kelyje pasitaikiusių moterų apžiūros. Negali nesutikti. Taigi autorė patyrusi, kaip jai atrodo, nepakeliamą išdavystę bando kapanotis iš gyvenimo dugno.


Greičiausiai tie, kurie skaitys knygą, nebus psichoterapeutai, bet oi kiek jūs čia visko rasite. Autorė pasakoja ne tik apie savo patiriamus išgyvenimus, bet ir savo pacientų, o čia jau labai aktualių dalykėlių bus. Tikrai rasite ties kuo savyje pasikapstyti ir apie ką pagalvoti.


Tekstas lengvas, intriguojantis, be galo įdomus. Nežinau, kodėl taip ilgai šią knygą "marinavau" savo lentynoje. Buvo padaryta klaida. Na, bet gerai, kad laiku ištaisiau, nes čia, žinokit, yra perliukas. Mėgstanties pasikapstyti savyje, pareflektuoti, besidomintiems savimi ir kitais - žiauriai rekomenduoju.#LoriGottlieb #Galnorėtumėtapietaipasikalbėti #apzvalga #atsiliepimas #rekomendacija #baltoslankos #reklama #dovana

14 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page