top of page
Search

Luca Di Fulvio - Žmogus, kuris dovanojo svajones

Oi kaip seniai skaičiau kažką panašaus. Didžiulė storulė knyga, kupina įvykių, kurie veja vienas kitą. Laca di Fulvio tikrai sugeba rašyti. Šioje knygoje telpa visas gyvenimas: skausmas, meilė, išdavystė.


Jaunutė italė Četa bėga į savo svajonę - Ameriką. Ne šiaip Ameriką, o patį Niujorką. Merginai nesvarbu viso to kaina. Ji nepagailės nieko, kad tik jos naujagimis sūnus turėtų visas galimybes tapti tikru amerikiečiu ir pasinaudotų motinos suteiktų šansu į kitokį gyvenimą. Kas yra tas "viskas", ką motina pasiruošusi padaryti dėl geresnio gyvenimo, jūs galite tik įsivaizduoti. Luca di Fulvio jums parodys platų Četos galimybių diapazoną ir didžiulę ištvermę siekiant savo tikslo. Krismas, Četos sūnus, yra visas jos gyvenimas. Tai išskirtinis berniukas. Jo vaizduotė neaprėpiamo platumo, iškalba išskirtinė, o gebėjimas kurti istorijas čia ir dabar pribloškiantis. Šie sugebėjimai neleidžia berniukui paskęsti Niujorko gatvių klampynėje. Na ir paskutinis akcentas šioje istorijoje - Ruta, mergina, kurią Krismas išgelbėja ir kuri amžiams pakeičia jaunuolio gyvenimą. Vaikinas pasiryžęs padaryti viską, kad jo ir Rutos pasaulis taptų vienu.


Nepaprastai jaukus Fulvio pasakojimas. Kaip jis dėlioja žodžius, kaip jo istorija skleidžiasi - tiesiog nuostabu. Pasakojimo dinamiškumas neleidžia nuobodžiauti, nes vienas įvykis keičia kitą. Beje, nėra taip, kad paskęsite įvykių virtinėje likę be emocinio krūvio. Vidiniai veikėjų pasauliai itin turtingi. Rutos išgyventa prievarta niekaip neapleidžia merginos visose jos gyvenimo srityse. Labai sunkiai sekasi atsikratyti praeities šešėlių. Patirtas smurtas trukdo pasinerti į nuostabias gyvenimo bei meilės dovanas. Krismas, kuris bando iškilti, tapti kažkuo daugiau nei eiliniu gatvės berniūkščiu - koks didžiulis jo užsispyrimas, atkaklumas ir noras. Četa - tikras stiprybės pavyzdys. Ši moteris parodo, kaip vidinė stiprybė neleidžia pasiduoti net sunkiausiomis aplinkybėmis. Ji visur mato šviesą, gėrį ir grožį. Ypač savo sūnuje. Na ir Bilis, juodoji šio pasakojimo ašis. Kiek tamsos gali turėti savyje neišmylėtas vaikas.


Pabaiga visiškas happy ending, bet nieko kito ir nenorėčiau. Po tiek išgyventų dalykų su knygos veikėjais, norisi tik vieno - kad viskas baigtųsi laimingai.


Puiki, graži, jautri ir įtraukianti knyga. Neišsigąskit didžiulės knygos apimties ir būtinai paskaitykit.


Knygą įsigyti galite ČIA.


#lucadifulvio #knyga #knygos #zmoguskurisdovanojosvajones #atsiliepimas #dovana #almalittera #vaga

75 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page