top of page
Search

Mažvydas Jastramskis - Mums reikia vado?

Didžiąją mano skaitomų knygų dalį, be jokios abejonės, sudaro grožinė literatūra. Kartais pasitaiko išimčių ir net labai malonių. Taip nutiko su Mažvydo Jastramskio knyga “Mums reikia vado?”. Nors politika paskutiniu metu domiuosi mažokai, bet esmines naujienas žinau ir niekad per daug nesijaučiu atitrūkusi nuo aktualijų. Politika kiekvieno iš mūsų pareiga ir atsakomybė, nes nuo to priklauso mūsų valstybės, o kartu ir mūsų, gerovė. Jastramskio komentarai viešojoje erdvėje visad patraukia mano dėmesį ir mielai juos išklausau. Išgirdus, kad planuojama leisti jo parašytą knygą, net neabejojau, kad privalau perskaityti. Nuojauta tikrai neapgavo!

Tokį mano susidomėjimą įtakojo ir magistro studijų nostalgija. Tuomet ir prasidėjo mano gilesnis domėjimasis politika, politiniais procesais ir apskritai atsirado bendras suvokimas apie valstybėje vykstančius procesus.

Taigi su gana aukštai iškeltom viltim griebiausi knygos ir, turiu pasakyti, vau - mane nustebino! Tikėjausi, kad bus įdomu, bet kad tai lengvai skaitoma, įdomi, įtraukianti, bet kartu nevarginanti nesitikėjau. Ši knyga, tarsi galimybė pažinti politiką kitu kampu ir prieinama visiems. Nerasite čia pižoniško žarstymosi aukštomis frazėmis! Viskas paprasta ir aišku. Tikrai manau, kad tam reikia talento - įdomiai kalbėti apie politiką geba ne kiekvienas. Net tie, kurie politika nesidomi, manau suskaitytų su malonumu ir dar kažką naujo sužinotų.

Knygoje pateikiama Lietuvos vadovų valdymo analizė. Daug kas remiasi faktais ir nors autoriaus nuomonė bei politinės simpatijos nesunkiai atrodo nuspėjamos, bet pagrindinis vaidmuo čia atitenka faktams ir analizei.

Vienokiu ar kitokiu pavidalu politikos yra kiekvienuose namuose. Bent aš pamenu kaip eidavome su mama balsuoti, kad tai būdavo svarbi diena. Skaitydama atsiminiau, kai vyko prezidento rinkimai, kuriuose dalyvavo Lozoraitis. Mama kaip visad ėjo balsuoti, o aš jai patarinėjau balsuoti už “Voveraitį”:))) Skaitant šią knygą buvo įdomu ir tuos įvykius iš mano vaikystės perskaityti kitu kampu- kokie buvo kandidatai tuo metu, kokias vertybes atstovavo ir pan.

Labai rekomenduoju šią knygą ir tikrai norėčiau, kad ji pasiektų kaip įmanoma platesnę auditoriją.
#knygutinklarastis #tinklarastis #jastramskis #mumsreikiavado #apzvalga #atsiliepimas #remiama #baltoslankos

70 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page