top of page
Search

Mary Beth Keane - Prašyk dar kartą

Updated: Aug 17, 2022

Tai jau antroji mano pažintis su Mary Beth Keane kūryba. Pirmoji, "Šiltinė" man labai labai patiko. Buvo smalsu, kas laukia šįkart.

Šiame kūrinyje autorė nukelia mus į šeimyninę dramą. Dvi policininkų šeimos, psichikos liga, drama ir dviejų atžalų noras būti kartu. Maždaug tokie raktiniai žodžiai, kurie žada nemažai įtampos ir intrigos.


Būsiu atvira kaip visada. Knyga man šiek tiek priminė kitą šeimyninę istoriją "Smagiausios mūsų dienos". Gal tuo, kad šeimos pakankamai giliai skaitytoją įsileidžia į savo vidų, suteikia galimybę patyrinėti santykių dinamiką ir problematiką. Vis tik, ši knyga silpnesnė. Nemanau, kad pavyko autorei išlikti nuosekliai ir pamažu vystyti istoriją. Kažkoks dirbtinis ir neįtikinamas vystymas buvo. Tarsi amerikietiški kalneliai - čia jau "įsivažiuoju" ir pradedu galvoti, kad įdomu, tada jau įdomumas apleidžia ir kurį laiką nuobodžiauju. Nebuvo iki galo išgvildenata ir ligos linija. Trūko išsamumo, analizės. Vis tik buvo ir labai labai gražių momentų, apie kuriuos sužinosite perskaitę.


Vertinu maždaug 50/50, nes buvo neblogai, bet pasitempti yra kur.


#marybethkeane #parasykdarkarta #darvienapuslapi #knyga #knygos #apzvalga #baltoslankos #dovana #remiama

58 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page