top of page
Search

Mathias Jung - Mažasis princas mumyse

Updated: Aug 18, 2020

Ir kas galėjo pagalvoti, kad tokia maža maža knygelė kaip "Mažasis princas", išleista kalėdinių pardavimų paskatinimui, sukels tokią cunamio bangą viso pasaulio skaitytojų širdyse. Šis alegorinis pasakojimas patinka vaikams, tačiau suaugę lygiai taip pat pametę galvas dėl šios knygelės. Jei ir jums patiko "Mažasis princas", Mathias Jung knygelė "Mažasis princas mumyse" perskaityti tiesiog privaloma.


Ši knyga tarsi gilesnė interpretacija, kurioje autorius atskleidžia didžiulius žmonių skaudulius, apie kuriuos ir kalba Saint -Exupery savo pasakoje. Tai gilesnis žvilgnis į patį Saint-Exupery. Čia rasite psichologinių - filosofinių pamąstymų apie laiką, draugystę, pinigus, prasmę ir mirtį. Cituojami garsūs filosofai, tokie kaip Nietzsche. Nemažai citatų ir iš "Mažojo princo", taip pat iš kitų Saint-Exupery kūrinių bei laiškų. Knygos autorius puikiai atskleidžia Saint - Exupery asmenybę, jo išskirtinį jautrumą ir gilų mąstymą. Atskleidžiama kaip "Mažasis princas" siejasi su Exupery gyvenim.


Šios knygos man niekas nerekomendavo. Kaip sakoma, ji pati mane susirado. Tiesiog vaikščiojant bibliotekoje tarp lentynų krito į akį ir iškart sudomino. Jei išgyvenate sunkų arba mąslų periodą - ši knyga jums kaip tik. Jeigu jaučiate įkvėpimo stoką - ji taip pat jums puikiai tiks. Na o "Mažojo princo" gerbėjams ši knyga tiesiog privaloma.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #mathiasjung #mazasisprincasmumyse

19 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page