top of page
Search

Oliver Burkeman - Priešnuodis

Updated: Aug 11, 2020

“Priešnuodis” - tai knyga, kuri savo viršeliu ir užrašais ant jo greičiausiai jūsų dėmesio nepatrauks. Bent jau mano tikrai ne! Bet... kas slepiasi jos viduje yra tikras lobis.


Nežinau, kaip jūs, bet aš turiu grynų gryniausią alergiją visiems “ jei gyvenimas tau duoda citriną - pasidaryk limonado” nesąmonėms. Kai tau sunku ir iškyla dar daugiau nenumatytų sunkumų, mažiausiai ką nori daryti yra limonadas. Visomis prasmėmis. Ši knyga nėra eilinė “self help” knygiūkštė. Joje Oliver Burkeman labai patraukliu ir pagauliu stiliumi sumala į miltus 21 amžiaus taip numylėtą ir išliaupsintą pozityvųjį mąstymą. Skamba gana primityviai? Tikitės, kad autorius pasiūlys tapti viskuo pasibodėjusiais niurzgomis? Oi ne! Knygoje susipina filosofija, psichologija, rimti moksliniai tyrimai, budizmo filosofija ir net pasirodo garsusis “Naujosios Žemės”autorius Tolle. Kaip jau galite numanyti - ši kombinacija tikrai galinga.


Atskleisti turinio nenoriu- taip atimčiau didžiąją dalį malonumo. Knyga patiks tiems, kurie laiko save realistais, nori šiek tiek įkvėpimo, bet ne to lėkšto ir pabodusio “ei, tu gali”, “viskas tavo rankose”, motyvacija, motyvuoti, motyv...blabla ir pan. Man asmeniškai, ši knyga buvo tarsi konspektas viso to, kuo aš tikiu ir vadovaujuosi savo gyvenime. Sužinokite, kokie yra mąstymo tik optimistiškai šalutiniai efektai, kodėl negerai aklai nusibrėžti ir siekti savo tikslų ir kaip ieškoti ramybės ir laimės savo gyvenime, jei medijų brunkamas populiarus pozityvusis mąstymas jums kelia ne motyvaciją o susierzinimą. Gero skaitymo.

#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #vaga #oliverburkeman #priesnuodis #remiama

3 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page