top of page
Search

Omid Scobie - Laisvės paieškos

Mano smalsumas karališkosios šeimos gyvenimui nesustojo ties "Rūmų dama". Bandžiau dar kartą tik šįsyk su daug sultingesne ir labiau intriguojančia Hario bei Meghan istorija. Dar labiau intrigavo goodreads vertinimai - vienoje vietoje tiek vienos žvaigždutės vertinimų mačius nebuvau. Taigi taigi teko įsivertinti pačiai, kas ten tokio prirašyta, kad tiek neigiamų reakcijų.


Knygoje pasakojama šios poros susipažinimo, draugystės bei šeimos gyvenimo istorija. Viskas karališkosios šeimos šešėlyje ir didžiuliame spaudos dėmesio centre. Pasakau iškart - man Meghan nesukelia jokių neigiamų emocijų. Jos įvaizdis mano akyse kaip išsilavinusios, dailios bei tvirtos moters. Nauja man buvo jos kaip ne baltosios istorija, nes tikriausiai niekad kitų žmonių nevertinų per jų rasę ir to net nepastebiu. Šis momentas išties šokiravo - kiek daug šioje istorijoje pastatyta ant rasės klausimo. Kitas momentas - Dianos, Hario motinos, gyvenimo de javu šios jaunos poros gyvenime. Kai spauda nežino jokių ribų ir jaučiasi galinti remti tave prie sienos ir reikalauti vis daugiau informacijos ar nuotraukų, nes tu "privalai" jiems atsiskaityti.

Manau, reikia nepraleisti pro akis ir dar vieno momento - Kate ir Meghan priešpriešos. Neva, jei patinka viena, tai privalo nepatikti kita. Šiuo atveju, mano galva, labiau žaidžia to, kas sena ir pažįstama (Kate) ir to, kas nauja ir nepažinta (Meghan) įvaizdžiai. Britai, manau, yra gana konservatyvus, tad Kate, kuri nuo pat pirmų dienų tobulai atitiko standartą puikiai įsikomponavo į karališką šeimą, o Meghan su savo aktorės karjera, savarankiškumu, skyrybomis ir veiklumu tuose rėmuose nebetelpa. O tada labai smagu užsukti jos nekentimo mašiną, nes tai puikūs pardavimai bulvarinei spaudai.


Kad ir kaip man patinka Meghan, bet knyga tikrai vienpusiška. Viskas, ką daro Meghan ir Harry yra puiku, o visi kiti - neretai tik kaišioja pagalius į ratus. Taip nebūna. Nesam mes, skaitytojai, tokie naivūs ir bent šiek tiek realybės būtų nepakankę.

Suskaičiau kaip ilgesnę bulvarinės spaudos straipsnio versiją, kuri buvo šališka, bet susiskaitė visai skaniai.


#harryandmeghan #laisvespaieskos #balto #remiama #darvienapuslapi #tinklarastis

88 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page