top of page
Search

Paula Hawkins - Lėta ugnis

Paula Hawkins yra ta rašytoja, kuri man visuomet asocijuojasi su knygų greitukais. Paėmiau, greitai pervariau ir pamirašau. Jos detektyvai gerai sukalti, intriguoja ir nepalieka abejingų. Kartais tikrai norisi tokių knyginių greitukų, tiesa?


Randamas nužudytas jaunuolis. Įtariamos trys moterys, kurios visos atrodo vienodai įtartinos: Laura - jaunutė mergina, kuri jau ne pirmą kartą atsiduria policijos akiratyje, vyruko teta - kuri gana nestabili, nes viena po kitos ją persekioja artimųjų netektys ir keistuolė kaimynė, kuri aptinka lavoną, bet turi ne vieną paslaptį. Kuri yra tikroji žudikė?

Pradėjau visai pakylios nuotaikos ir su nemažu susidomėjimu, o baigiau šiek tiek nusivylusi. Nepavyko iki galo išlaikyti įtampos ir intrigos. Veikėjai, kurie buvo lyg ir aiškūs, pamažu vystėsi ir pasiekė nebepatikimo įvaizdžio lygį. Nebeįtikino, visko pasidarė per daug. Be to, tikėjausi kažkokio Hawkins stiliaus užbaigimo, kai paskutiniuose puslapiuose numetama bomba ir negavau to. Nesu itin sužavėta.#darvienapuslapi #knyga #knygos #paulahawkins #atsiliepimas #baltoslankos #dovana #reklama

14 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page