top of page
Search

Rachel Cohmn, David Levithan - Dešas ir Lilė: iššūkių dienoraštis

Kai tik pasidalinau, kad skaitau šią Nieko rimto leidyklos naujieną, gavau krūvą komentarų apie tai, kad nuostabus viršelis. Negali ginčytis. Išties puikus. Mano dėmesį irgi patraukė. Be to, pagal šią knygą Netflix buvo pastatytas serialas. Intriguoja?


Istorija paprasta, bet Kalėdiniam laikotarpui, manau, puikiai tinka. Nuostabiame, tiksliau reiktų sakyti, pačiame pačiausiame, Niujorko knygyne vienišius Dešas randa knygelę, kuri jį suveda su Lile. Šešiolikmečiai gyvena savo jauno suaugusiojo dienas, kur jau buvo šiek tiek išbandymų ir, natūralu, ieško giminingos sielos draugauti, dalintis ir patirti dalykus kartu. Dienoraštis keliauja iš Dešo į Lilės rankas ir atvirkščiai kol jie galiausiai susitinka.


Knyga skirta paaugliams ir joje rasime viską, ko tokio amžiaus jaunuolis gali ieškoti. Tai bendrystės paieškos, noras turėti artimą žmogų šalia, šeimos problemos, su kuriomis vienaip ar kitaip susiduria visi, pirmieji bučiniai ir pan.

Vertinimas toks, kad mintis buvo puiki. Gal ne pati originaliausia, bet viskas gerai. Įgyvendinimas man didesnio įspūdžio nepadarė. Pasakius a negaliu nepasakyti b - tikiu, kad jaunesniems skaitytojams knyga rezonuotų labiau. Ar norėčiau, kad mano vaikas tai skaitytų būdamas paauglys? Manau, kad taip. Vertybiškai viskas puiku. Randame užuominų į toleranciją, vertybėmis grįstus sprendimus. Tai galėtų būti puiki Kalėdų dovana jūsų paaugliui.


Knygą įsigyti galte ČIA.

#RachelCohmn #DavidLevithan #desasirlile #niekorimto #darvienapuslapi #knyga #atsiliepimas #apzvalga #dovana #reklama #paaugliuliteratura

21 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page