top of page
Search

Rachel Macy Stafford - Mama neužsiėmusi

Updated: Aug 11, 2020

Tiems, kas darbe negali žiūrėti video arba tiems, kurie labiau mėgsta rašytines apžvalgas - Rachel Macy Stafford “Mama neužsiėmusi”


Gyvename greitame ir nuolat kintančiame pasaulyje arba bent jau taip mus bando įtikinti. Nieko stebėtino, kad paskutiniais duomenimis tėvai vidutiniškai savo vaikui skiria 7 individualias minutes dėmesio. Ką tai reiškia? Kad pilnai sukoncentruoto dėmesio į vaiką kažkas skiria minutę, kažkas gal valandą ir suma sumarum turime 7. Tik 7.


Tikriausiai dauguma savo vertybių sąrašo viršuje įrašytume šeimą, bet ar tai nėra tik poza? Ar išties gyvename pagal tai, ką deklaruojame? Štai knygos autorė Rachel Macy Stafford “pagavo” save už rankos. Technologijos, socialiniai tinklai, elektroninis paštas, savanoriška veikla ir visi kiti dalykai visiškai užgožė tai, ką ši moteris manė esant svarbiausia - jos dvi dukras ir kitus artimuosius. Taip gime “Hands free mamma” tinklaraščiai, kuriuose autorė atskleidė savi kelionę į sąmoningumą ir norą išties būti su savo šeima. Ne paslaptis, kad blogas tapo knyga.


Ši knyga - tai maži žingsneliai link tikslo gyventi pilnavertį gyvenimą. Jį jausti, išgyventi, o ne “skrolinti” tarp nepažįstamų žmonių supozuoto gyvenimo akimirkų. Lengva nebuvo, kaip sako pati autorė, ir dabar ji nėra tobula, tačiau jos gyvenimo kokybė gerokai pakilo. Knygoje rasite patarimų kaip pamažu eiti link šio tikslo. Kalbama ir apie vidinio kritiko nutildymą, nes kaltės jausmas dėl vienokių ar kitokių priežasčių tikriausiai yra visų sąmoningų tėvų palydovas.


Kas užkliuvo? Dievo ir religijos įtraukimas, kuris man daugiau atrodė tiesiog sąmoningumo padidėjimas. Šiek tiek trikdė pasikartojimai, bet skaitant ilgesnį laiką jie gali būti naudingi - lyg savotiška mantra padeda įsiminti svarbiausius dalykus. Na ir kategoriškumas - kam išjunginėti telefoną? Gal tiesiog mažiau jį be reikalo imti į rankas.


Bet kokiu atveju knyga šviesi ir su labai stipria bei aktualia žinute - padėkite išmaniuosius telefonua, nes vieną dieną pakėlus akis nuo ekrano galite suprasti, kad didžiąją savo gražaus gyvenimo praleidote veltui. Kviečiu skaityti visas mama, kurios nori būti laimingos ir kurti gražius prisiminimus sau ir savo šeimoms. Gero skaitymo.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #briedis #motinyste #mama #vaikai #remiama #rachelmacystafford #mamaneuzsiemusi

0 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page