top of page
Search

Rosie Dickins - Graikų mitai mažiesiems

Per penkerius metus, kai tapau mama, šalia visos kitos patirties dar gerokai paaugau ir kaip vaikų literatūros kritikė. Aišku, juokauju, bet supratimas šioks toks tikrai yra. Kiekvieną vakarą kaip "Tėve mūsų" skaitomos knygelės. Aiškiai žinau, ko iš jų tikiuosi, kokių pageidauju ir galiu pasakyti kas vienoje ar kitoje nepavyko.

Ši knygelė man buvo tarsi geras šaltas dušas. Pirmas mintis pamačius, kad Baltos lankos ją leis - nu geras, kas taip sugalvojo??? Idėja geniali šiaip jau. Paaiškinsiu kodėl. Mano anytos žodžiai - nieko pasaulyje naujo nevyksta, viskas aprašyta senovės graikų mituose ir viena ar kita forma pasireiškia mūsų gyvenimuose. Va taip paprastai. Ir aš tuo tikiu.


Vadovaujantis šia logika, visai normalu, kad vaikas jau dabar "pačiupinėtų" graikų mitus ir tuomet, kai jau bus pajėgus skaityti originalą šis nebus kažkas visiškai naujo. Taigi, sudedam pagrindus ateičiai, paskatinam domėtis mitais ir dar turime progą visi įdomiai diskusijai apie mitų kilmę, prasmę ir t.t.


Super sprendimas buvo išleisti tokią knygelę. Puikios iliustracijos, lengvas ir įtraukiantis tekstas. Dukra klausė su dideliu susidomėjimu. Rekomenduojam.#rosiedickins #graikumitaimqaziesiems #baltoslankos #darvienapuslapi #tinklarastis #knyga #knygos #vaikuliteratura #dovana #reklama #rekomendacija

25 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page