top of page
Search

Sally Hepworth - Geroji sesuo

Kai norisi kažko galvai pravėdinti, Sally Hepworth - mano pirmasis pasirinkimas. Jos knygos tiesiog įsiurbia į save, o puslapiais, rodos, skrieji net nepastebėdamas, kad jau ir knygos pabaiga.

Šįkart autorė pasakoja dvynių istorija. Fernė - ta iš pirmo žvilgsnio keistoji dvynė, turinti autizmo bruožų. Mergina dirba bibliotekoje, gyvena ramų rutininį gyvenimą, tačiau bet koks nukrypimas nuo to, kas įprasta, ją visiškai išmuša iš vėžių ir gali būti pavojinga. Rouzė - ta stabilioji, kuri tvirtai stovi ant kojų ir rūpinasi savo seserimi dvyne. Fernė kartais jaučiasi per daug prispausta Rouzės rūpesčio, bet kartu dėkinga seseriai, tad kai sužino, jog Rouzė negali susilaukti vaiko, sugalvoja seseriai padėti ir pagimdyti jai vaiką. Šis absurdiškas planas iš esmės išjudina seserų tarpusavio santykių balansą ir visiems laikas pakeičia jų santykius. O kur dar tamsios praeities paslaptys...


Hepworth savo pasakojimo lengvumu jau nenustebino. Ne pirma jos skaityta knyga, tad puikiai žinau ko tikėtis. Čia vienas pliusas. Kitas - pasakojimas išties įtraukė ir beveiki iki pat galo išlaikė dėmesį. Iš minusų - pritrūko didesnės intrigos. Viskas daugiau mažiau nuspėjama ir tai pagrindinis knygos minusas. Tiesa, knygos pavadinimas tikrai puikiai atspindi istoriją ir būtent šis "twistas" buvo tai, kas labiausiai patiko.


Kaip visada, Hepworth rekomenduoju norint lengvai pravėdinti galvą po sunkios dienos ar atsipūsti savaitgaliui.


#balto #sallyhepworth #gerojisesuo #remiama

74 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page