top of page
Search

Sophie Hannah, B.A. Paris, Clare Mackintosh, Holly Brown - Dublerė

Kai keturios žinomos ir garsios rašytojos suvienija jėgas sukurti bombinį kūrinį, galima tikėtis sprogimo. Keturios mamos, keturios jų dukros, talentas, konkurencija - raktiniai šio psichologinio trilerio žodžiai.


Prestižinėje meno akademijoje mokosi keturios merginos. Visos skirtingos ir savaip įdomios. Viena už kitą talentingesnės. Šalia jų intrigų, konkurencijos ir išgyvenimų sukasi jų mamos. Itin skirtingos, bet priverstos vis sueiti draugėn dėl mylimų dukrų gerovės. Patyčios mokykloje perskelia į naują lygį, kai mokykloje pasirodo naujokė Imodžena. Mamos šito taip nepaliks. Už savo dukras kovos nagais ir dantimis. Įdomioji dalis ta, kad nei vienas šioje istorijoje nėra avinėlis ir kiekvienas turi ką slėpti.


Sudėtingiausia šioje knygoje man pasirodė įsiminti visų veikėjų vardus, kuri yra kuri ir kuri dukra yra kurios. Ir niekaip nepavyko - vis užmiršdavau. Aišku, beskaitant pameni, bet vis tik reikia pripažinti, kad nesukūrė autorės tiek skirtingų ir įsimenančių mamų, o dukrų tuo labiau. Skyrių stiprumas irgi skirtingas. Daugiausia tikėjausi iš B.A Paris, bet jos rašytis skyreliai pasirodė bene blankiausi.


Sunkoka buvo įsivažiuoti į istoriją. Toliau - kaip amerikietiški kalneliai - aukštyn žemyn. Vietomis oho kaip pagaudavo istorija, tada staiga tapdavo nuobodu ir nuspėjama. Žodžiu, aukštyn žemyn.


Nėra blogiausias mano skaitytas trileris, bet kaip iš keturių autorių kolektyvo tikėjausi daugiau. Nors pabaiga tokia bad ass, kad gerokai kilstelėjo bendrą vertinimą.


Visai neblogas trileriukas laisvalaikiui tiems, kam patinka mergaitiškos intrigos.


#sophiehannah #baparis #claremackintosh #hollybrown #dublere #knyga #knygos #apvalba #atsiliepimas #balto #dovana

52 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page