top of page
Search

Stanley Tucci - Skonis: maistas mano gyvenime


Pasakysiu atvirai - leidyklos Vaga knygų viršeliai iki šiol nebuvo jų stiprioji pusė. Bet šis viršelis... Kitas lyyyygis. Man tikrai nebuvo svarbus kas tas Stanley Tucci. Aš tiesiog norėjau skaityti. Čia savo darbą padarė knygos pavadinimas, viršelis, na ir Stanley. Oi Tucci... :)


Knygos konceptas paprastas - Tucci pasakoja apie savo gyvenimą per maistą. Pradedame nuo jo vaikystės, keliaujame kartu po įvairias pasaulio šalis, po jo santykius su įvairiais žmonėmis ir įvairūs skoniai plečiasi plečiasi plečiasi. Paprastai, nepretenzinai, jautriai, bet ne per daug - taip ir keliaujame.


Šiek tiek priminė Pauliaus Jurkevičiaus knygą "Staltiesės ritmu". Akivaizdu viena - visada malonu iš šono stebėti žmones, kurie atrado savo gyvenimo aistrą. Tucci savo gyvenimo be maisto neįsivaizduoja. Skonis yra tai, kas, kaip jis sako, kuria prisiminimus. Jam norisi ne tik įvairius skonius kurti, bet ir dalinis su vaikais, žmona, draugais, tėvais.


Be galo jauku buvo skaityti apie šeimos pasibuvimus. Pasirodo ne tik lietuviai šventėms prisigamina neįmanomą kiekį maisto. Italai daro tą patį. Norisi lengvos kulinarinės kielionės su keletu pačio Stanley rekomenduotų patiekalų? Griebkit šią knygą. Tikiu, kad skaniai ir maloniai praleisite laiką. O jei užsikabinsite, tai ir populiarų jo kulinarinį šou pažiūrėkite.


Knygą įsigyti galite ČIA.#stanleytucci #skonismaistasmanogyvenime #knyga #kulinarija #apzvalga #dovana #reklama

48 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page