top of page
Search

Taylor Adams - Be išeities

Updated: Aug 11, 2020

Ieškote intriguojančio trilerio, kuris pagaus ir nepaleis? Štai jis - Taylor Adams "Be išeities". Jau seniai kuri knyga buvo taip pačiupus, kad ieškai kiekvienos laisvos sekundės, kada vėl galėsi permesti akimis dar bent vieną puslapį. Prieš miegą geriau neskaitykite - didelė rizika, kad knygos į šalį padėti nepavyks.


Derbė Torns - jaunutė studentė prieššventiniu laikotarpiu skubanti namo pas mirštančią motiną. Šis susitikimas svarbus, nes merginos ir jos motinos santykiuose daug nuoskaudų, o kiekviena minutė gali būti paskutinė. Na ir aišku, užklumpa didžiulė audra, mergina nebegali tęsti kelionės, tad tenka sustotė pakelės stotelėje kartu su dar keturiais nepažįstamaisiais. Viskas būtų gana nemalonu, bet viskas staigiai perauga iš nemalonaus į baisų - mergina vieno iš automobilių salone pamato įkalintą mergaitę su užklijuota burna. Kuris nepažįstamasis nešiojasi didžiulę paslaptį ir kaip padėti mergaitei? Derbės telefone belikę keli procentai baterijos, tad civilizacija sunkiai pasiekama. Teks suktis pačiai...


Dabar apie netokius malonius dalykus - rašymo stilius gana primityvus. Nemažai klišių, banalybių. Dažnai tam tikri siužeto vingiai tikrai gan lengvai nuspėjami. Autorius, manyčiau, daro klaidą kelis kartus kartodamas tą pačią informaciją. Skaitytojai nėra tokie kvaili - prisimins, o jei ne - tuo ir skiriasi tikrai geri detektyvai nuo prastesnių - netikėtumo faktoriumi. Bet jeigu nesitikite super intelektualaus rašymo stiliaus ir keletas banalybių jums nuotaikos nesugadins - griebkit. Vieną galiu pasakyti - knyga be galo pagauli, įtampa išlaikyta, o ir skaitosi tikrai laaaabai lengvai.


#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #balto #tayloradams #beiseities #trileris

5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page