top of page
Search

Teresa Driscoll - Pažadas

Updated: Aug 11, 2020

Nežinau kaip jums, bet man po gilesnių ir sudėtingesnių kūrinių visada norisi kažko ypač lengvo ir pagaulaus. Šįkart į mano rankas pateko leidyklos “Balto” naujiena knyga “Pažadas”. Kaip sekėsi ją skaityti ir kokie mano įspūdžiai dalinuosi su jumis.


Katalikiškame internate susipažįsta ir artimai susidraugauja trys mergaitės. Dienos slenka panašios viena į kitą kol neatsitinka kai kas siaubingo. Mergaitės pasižada niekada niekam neišduoti šios baisios paslapties. Bėga laikas, mergaitės tampa moterimis, kuria savo gyvenimus ir staiga jas pasiekia laiškas, grasinantis atskleisti jų taip saugotą paslaptį.


Skamba intriguojančiai? Tikrai taip! Knygos pradžia tikrai paliko gerą įspūdį. Autorė rašo gana lakoniškai, nepersaldina pasakojimo ir viskas atrodo kaip būtent tai, ko aš tikiuosi iš gero pramoginio skaitinio. Viskas pasikeitė pasiekus antrąją knygos pusę. Problema yra tame, kad gana greitai atskleidžiama didžioji knygos intriga, draugių paslaptis, o skaityti dar lieka nemažas gabaliukas, kuriame veiksmas primena kažkokį melodramatišką meksikietišką serialą. Daug įvykių, nepamatuotų reakcijų ir dramų. Vietoj to autorė galėjo daugiau dėmesio skirti pagrindinei idėjai ir jos plėtojimui.


Pasigedau įtampos išlaikymo, skaitytojo vedžiojimo už nosies.


Kam skaityti? Tiems, kurie nėra labai gerai susipažinę su trileriu kaip tokiu. Jus ši knyga galbūt ir nustebins.
#darvienapuslapi #knygutinklarastis #tinklarastis #balto #remiama #teresadriscoll #pazadas

10 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page