top of page
Search

Thich Nhat Hanh - Kur auga lotosai

Updated: Aug 11, 2020

“Kur auga lotosai”- tai, kaip aš vadinu, staliuko prie lovos knyga. Ši drobinė „Tyto alba“ leidyklos serija jau pelnė mano simpatiją su kita budizmo filosofijos knyga „Dramblys, kuris pamiršo laimę“. Ši knyga taip pat persmelkta budizmo filosofijos perliukais, tačiau čia daugiau tiesioginiai patarimai apie tai, kaip pasiekti laimę, o ne alegoriniai pasakojimai kaip „Dramblyje, kuris pamiršo laimę“. Kodėl staliuko prie lovos knyga? Nes tokia knyga turi būti visada po ranka arba puikiai tiks po visų dienos darbų paskaityti nusiraminimui, ramiai vakarinei meditacijai.


Thích Nhất Hạnh – vienas žymiausių dzenbudizmo mokytojų pasaulyje. Jis, kaip ir apskritai visa budizmo filosofija, kalba apie priėmimą: savęs, pasaulio, savo jausmų. Iš esmės tai dabar pasaulyje labai madingo termino mindfulness praktinis įgyvendinimas, įvilktas į budizmo rūbą.


Knygos pagrindinis objektas – laimė. Thích Nhất Hạnh moko kaip pasitelkus kasdienes ir paprastas praktikas pasiekti laimę. Skamba sudėtingai? Anaiptol. Patiks visiems, norintiems augti, pažvelgti į pasaulį naujomis akimis ir tiems, kurie išdrįs mesti nepatenkintą veidą ir mintis į šalį bei tapti laimingais.


#darvienapuslapi #tinklarastis #knygos #knyga #knygunaujienos #tytoalba #kuraugalotosai #tytoalba

11 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page