top of page
Search

Yaniv Iczkovits - Skerdiko duktė

Kai ši knyga atsidūrė mano rankose net keletas kolegų užklausė ar čia nauja mano užrašinė. Labai graži pasirodė aplinkiniams. Tai komplimentai leidyklai, nes tikrai įspūdingas viršelis. Natūralu, kad ir brolių Coenų pavardė viltis užkėlė gana aukštai.

Tai pasakojimas apie žydų šeimas, kurios išgyvena tuo metu gana dažną įvykį - vyras palieka žmoną, vaikus ir pasiplauna. Paliktosios žmonos sesuo Fania ilgai nesiterlioja ir išsiruošia į kelią pasirūpinti sesers skyrybomis. Niekas nevyksta taip, kaip tikėjosi, nes prasideda gana daug tragikomiškų atsitikimų. Čia Fania mojuoja peiliu ir dar nemažai visokių neįtikėtinų atsitikimų įvyksta.


Knygos tonas man šiek tiek priminė kitą labai gerai skaitytojų priimtą knygą "Iš dangaus nukrito trys obuoliai". Dar pridėkime šiek tiek Kanovičiaus. Tai tonas maždaug toks. Jauku, juokinga, baisu ir vis kažkas netikėto nutinka. Gana įdomus miksas gaunasi.


Tiesa, vėliau šiek tiek prailgo pasakojimas. Pasirodė, kad tam tikri istorijos niuansai gal buvo nebereikalingi.


Kas gana neblogai, sakyčiau, atspindėta - Rusijos veidas. Tiek absurdo, tiek kvailumo, kad reta. Tą puikiai galime pajusti ir šiomis dienomis Ukrainos karo kontekste.


Jei patiko "Iš dangaus nukrito trys obuoliai" ir Kanovičius, tai kviečiu paskaityti. Visai neblogas miksas sukurtas.#YanivIczkovits #skerdikodukte #balto #darvienapuslapi #tinklarastis #knyga #knygos #reklama #atsiliepimas #dovana

106 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page